Spolupráce

Spolupráce

Je spousty možností, jak s námi můžete spolupracovat.
Nebojte se udělat první krok.

Casting

Chcete se stát profesionálním hercem či herečkou? Pošlete nám na email informace o sobě, vaše fotografie nebo videa s vašimi, kde nám ukážete vaši dovednost a možná vybereme pro příští film právě vás!

casting@donart.cz

Propagace

Chcete, aby vaše značka byla spojena s našimi filmy? A nebo jste filmař, který by rád dostal do světa svůj film nebo dokument? Napište nám a uvidíme, co se dá dělat.

marketing@donart.cz

Investování

Rádi byste se dozvěděli něco o investování do filmových projektů? Zajímají vás informace o uměleckých tantiemech a jak s nimi pracovat? Můžete nás kontaktovat na náš backoffice a nebo napsat na:

info@donart.cz

Koprodukce

Myslíte si, že bychom se měli stát koproducentem vašeho filmu? Pokud byste se rádi dozvěděli více informací o našich standardech a podmínkách koprodukční spolupráce, neváhejte nám napsat na:

jiritucek@donart.cz

Podpora začínajícím filmařům

Jste autorem scénáře nebo máte cit pro kompozici a zkrátka se věnujete filmu? Nehledě na rozsah vaší praxe, zkušenosti nebo věk, nebojte se nám ukázat svoji práci. Pomůžeme vám s výrobou, financováním, ale i s distribucí a propagací. Pište nám na:

info@donart.cz

Dodavatelské služby

Potřebujete sehnat pro svůj projekt zajímavé lokace, štáb, kaskadéry, herce, dopravu, světla, techniku, catering, zkrátka cokoliv, co potřebujete ke vzniku filmu? Napište nám, v čem vám můžeme pomoc, a to na:

info@donart.cz