Spolupráce

Spolupráce

Je spousty možností, jak s námi můžete spolupracovat.
Nebojte se udělat první krok.

Casting

Chcete se stát profesionálním hercem či herečkou? Pošlete nám na email casting@donart.cz informace o sobě, vaše fotografie nebo videa s vašimi, kde nám ukážete vaši dovednost a možná vybereme pro příští film právě vás!

Propagace

Chcete, aby vaše značka byla spojena s našimi filmy? A nebo jste filmař, který by rád dostal do světa svůj film nebo dokument? Napište nám na
marketing@donart.cz a uvidíme, co se dá dělat.

Investování

Rádi byste se dozvěděli něco o investování do filmových projektů? Zajímají vás informace o uměleckých tantiemech a jak s nimi pracovat? Můžete nás kontaktovat na náš backoffice a nebo napsat na info@donart.cz.

Koprodukce

Myslíte si, že bychom se měli stát koproducentem vašeho filmu? Pokud byste se rádi dozvěděli více informací o našich standardech a podmínkách koprodukční spolupráce, neváhejte nám napsat na jiritucek@donart.cz.

Podpora začínajícím filmařům

Jste autorem scénáře nebo máte cit pro kompozici a zkrátka se věnujete filmu? Nehledě na rozsah vaší praxe, zkušenosti nebo věk, nebojte se nám ukázat svoji práci. Pomůžeme vám s výrobou, financováním, ale i s distribucí a propagací. Pište nám na info@donart.cz.

Dodavatelské služby

Potřebujete sehnat pro svůj projekt zajímavé lokace, štáb, kaskadéry, herce, dopravu, světla, techniku, catering, zkrátka cokoliv, co potřebujete ke vzniku filmu? Napište nám na info@donart.cz, v čem vám můžeme pomoc.